Вбудована шафа купе

Безліч меблевих салонів і фабрик заплутує покупця, якому складно підібрати ідеальну меблі. Якщо вам хочеться кардинально змінити інтер'єр, зробити кімнату затишніше і просторіше, розгляньте варіант - замовити вбудована шафа купе.

При співпраці з виробником у замовника з'являється більше можливостей для вибору матеріалів, фурнітури. Вбудована шафа купе на замовлення в Києві відкриває такі перспективи:

  • Економія простору в кімнаті;
  • Вибір будь-якої конфігурації і дизайну меблів, з полками, відділеннями для вішалок;
  • Можливість установки складної фурнітури - пантографів, висувних полиць;
  • Виготовлення за індивідуальними розмірами.

Каталог реалізованих вбудованих шаф купе

При виборі вбудованого гарнітура на замовлення в Києві враховуйте деякі нюанси - його бажано встановлювати в ніші або в кутку, куди вона стає ідеально. Якщо вам потрібні недорогі вбудовані шафи купе, ви можете істотно заощадити, оскільки для такого проекту не потрібні матеріали для задньої стінки, стелі.

Вибирати відповідний проект за запитом «вбудована шафа купе Київ» коштує в разі, якщо ви не плануєте в майбутньому переставляти меблі. Після демонтажу такої конструкції в стінах залишаються позначки, для закладення яких доведеться робити ремонт. Вбудована меблі не кріпиться на стіни з гіпсокартону. Ви самі визначаєте тип дверей - розсувні або розсувні. Останній варіант зручніше в експлуатації, але орні фасади дешевше.

Корпусні гарнітури, виготовлені на замовлення в Києві, можуть мати будь-яке внутрішнє наповнення: вішалки для одягу, секції для майок і блузок, дрібні ящики для аксесуарів. Організацію внутрішнього простору потрібно вибирати, в залежності від кімнати, для якої створюється вбудована шафа купе на замовлення в Києві.

Особливості оформлення вбудованої шафи

Оскільки наша компанія має в своєму розпорядженні власним виробництвом меблів, ми пропонуємо клієнтам будь-які можливості декорування. Для маленьких кімнат ми часто пропонуємо білий колір для розширення простору, який можна замінити будь-якими світлими відтінками.

Шафа купе виглядає ідеально, якщо декорувати його фасади дзеркальними панелями. Таке оформлення можна комбінувати зі склом або плитами ДСП. Якщо вас цікавить економ проект, зосередьтеся на бюджетних матеріалах: ДСП і МДФ. Якісне покриття «під дерево», виконане в будь-якій кольоровій гамі, створить потрібну атмосферу в приміщенні.

Фасади можна прикрасити яскравими малюнками - фарбою або фотодруком, дзеркало і скло заграють яскравими відблисками на візерунках, нанесених по методиці піскоструминної обробки.

Які переваги вбудованої шафи купе?

Вбудовані шафи економлять простір, роблять інтер'єр більш сучасним.

Оснащується чи вбудована шафа задньою стінкою?

Все залежить від фінансових можливостей клієнта. З метою економії грошей, задню стінку можна не робити, що скорочує кількість сировини для виробництва.

Чи можна у вас замовити вбудована шафа купе з секціями різного розміру?

Так, це легко здійснимо - шафа, секції в якому відрізняються по ширині.

Яка ціна погонного метра вбудованої шафи?

Вартість залежить від розмірів, загального метражу і ваших побажань - дизайну, обраних матеріалів і фурнітури, конфігурації дверей - розсувні або орні.

Відгуки вдячних клієнтів
  • Давно шукав, де замовити вбудована шафа купе, випадково знайшов компанію ZIKO, підкупило наявність у них власного виробництва та підписання офіційного договору. Після обговорення проекту з дизайнером і до моменту складання пройшло вісім днів. Я вважаю, що це досить висока швидкість, і якість не підкачало.

    Олег Прокопяк
  • У спальні є невелика ніша, куди відмінно стає вбудована шафа. Але проблема була в тому - де його купити? У компанії ZIKO мені допомогли визначитися з оформленням і внутрішнім наповненням, тепер я повністю задоволена новим інтер'єром.

    Марго Ховенко
<
>