Меблі для гардеробної на замовлення

Гардеробна на замовлення - відмінний варіант для власників як великих особняків, так і скромних квартир. Замовити меблі для гардеробної в Києві ви можете в компанії ZIKO. Великий досвід наших фахівців в даній сфері забезпечує високу якість продукції. Ознайомитися з прикладами наших робіт можна в каталозі. Однак ми завжди говоримо «так» експериментам і готові втілити в реальність нестандартний проект за вашою задумом.

Приклади виготовлених меблів для гардеробної кімнати

Переваги гардеробної кімнати

Займаючись облаштуванням будинку, власники зазвичай стикаються з вибором: придбати кілька платтяних шаф або гардеробну кімнату на замовлення. Окреме приміщення, в порівнянні з класичним варіантом зберігання речей в шафах, має низку переваг, а саме:

 • дозволяє вмістити набагато більше одягу і взуття;
 • чітко розмежовує площу, внаслідок чого кожен предмет лежить на своєму місці і не потрібно витрачати час на його пошуки;
 • сприяє більш дбайливому зберіганню речей;
 • звільняє простір житлових кімнат від громіздких меблів;
 • дозволяє розмістити в ній додаткові предмети, наприклад, прасувальну дошку або туалетний столик.

ZIKO надає широкий вибір меблів для приміщень під гардероб, що дозволяє зробити їх найбільш зручними у використанні.

Зрозуміло, не в кожній квартирі є можливість відвести окрему кімнату для зберігання одягу. У таких випадках можна виділити місце в торці будь-якої з кімнат. У нашій компанії ви можете замовити функціональні меблі для облаштування гардеробної на невеликому просторі. Ми надаємо широкий перелік компактних систем, що включають безліч ящиків, вішалок і полиць, що дозволяють максимально зручно зберігати речі на обмеженій території.

Вартість виготовлення гардеробної на замовлення

Вартість виготовлення меблів для гардеробної кімнати безпосередньо залежить від розмірів і комплектації конструкції, а також використовуваних матеріалів (наша компанія застосовує МДФ і ДСП) та дизайну.

Дізнатися приблизну вартість гардеробної під замовлення можна звернувшись в нашу компанію. Для цього потрібно надіслати фотографії схожих меблів і вказати приблизні розміри. Підсумкова ціна визначається тільки після здійснення заміру приміщення нашими фахівцями, а також уточнення всіх деталей з дизайнером.

Зверніть увагу. Якщо ви натрапили на оголошення компанії, вартість послуг якої значно нижче ринкової, це серйозний привід насторожитися, а не зрадіти. Так як, швидше за все, це свідчить про низьку якість використовуваних матеріалів, що спричинить швидке зношення меблів.

У ZIKO ви можете замовити гардеробну високої якості за прийнятними і виправданими цінами. У вартість наших послуг входить:

 1. виїзд дизайнера, консультація, зняття замірів і підбір матеріалів;
 2. розробка індивідуального проекту;
 3. процес виготовлення;
 4. доставка меблів клієнту;
 5. монтаж;
 6. гарантійне обслуговування.

Як замовити гардеробну від виробника ZIKO

Для того, щоб придбати гардеробну під замовлення в нашій компанії, вам необхідно залишити заявку в онлайн формі, або зателефонувати за вказаними телефонами. Після узгодження з менеджером зручного для вас часу, наші фахівці приїдуть до вас для зняття мірок і обговорення інших деталей.

Згідно з офіційним договором, виготовлення гардеробних на замовлення здійснюється за 70% передоплатою.