Шафи купе для дитячої

Все більше батьків вибирають шафа купе в дитячу кімнату на замовлення в Києві. Оскільки саме такі меблі, створена виробником за ескізом, в повній мірі задовольняє вимоги батьків і малюка.

Щоб правильно купити меблі в дитячу кімнату, важливо враховувати ключові критерії вибору:

 • Міцність;
 • Стійкість до механічних пошкоджень;
 • Відповідність віку й розвитку дитини;
 • Безпечні матеріали;
 • Відсутність гострих кутів, виступаючої фурнітури;
 • Скляні елементи покриті плівкою, що захищає від пошкоджень.

Каталог реалізованих шаф для диячої кімнати

Перш, ніж замовити шафу купе в Києві, визначте основні вимоги, особливості віку вашого чада. Для дошкільника немає потреби у великих, громіздких елементах меблів, достатньо невеликого стелажа на дві секції, з відділеннями для іграшок і одягу. Якщо ви вибираєте шафа купе в Києві для дошкільника, не варто переплачувати гроші за дорогу обробку. Краще вибрати шафа з покриттям з ДСП - за ним простіше доглядати, та й вам не буде його шкода, якщо юне дарування розмалює фарбами.

Якщо ви думаєте про недалеке майбутнє, можна купити шафу купе в дитячу кімнату на замовлення в Києві. У такому виробі учень молодшої або середньої школи зможе зберігати підручники, зошити, навчальні матеріали.

У міру дорослішання, у дитини стає більше одягу, книжок, тому важливо замовляти шафу купе з місткими полицями і відділеннями. Підбирайте шафи з урахуванням вікових особливостей - малюк не зможе самостійно скласти одяг на верхні полиці, тому відсіки для речей, іграшок повинні розташовуватися низько. Для учня молодшої школи, підлітка, можна зупинити вибір на шафі купе в дитячу кімнату на замовлення в Києві з розсувною системою, вішалкою для одягу.

Особливості дизайну меблів для дитини

Перш ніж купити шафу купе в дитячу в Києві, створений виробником, з урахуванням вимог, визначте - в якому дизайні ви б хотіли бачити ці меблі. Для самих маленьких варто вибрати шафа, прикрашений фігурками і малюнками казкових персонажів.

Ефектно виглядає шафа купе в дитячу кімнату на замовлення, фасади якого декоровані склом або дзеркальними панелями. Але при такому виборі потрібно обов'язково поцікавитися у виробника, наскільки безпечні такі фасади. Дзеркало або скло обов'язково повинні бути покриті спеціальною плівкою, яка утримує осколки на місці, в разі випадкового удару, пошкодження.

Шафа купе в дитячу на замовлення в Києві, створений з безпечних матеріалів, оформлений в стриманій колірній гаммі, гарантує відмінні умови для розвитку дитини.

Які матеріали краще підходять для дитячого шафи?

Головна вимога - вони повинні бути безпечними. Тому оптимальним вибором вважається натуральне дерево. Але якщо ви шукаєте корпусні меблі економ класу, вона може бути створена і з ДСП. Головне її клас - Е1, а також ретельно оброблені кромки.

Скільки часу ви виготовляєте шафа купе для дитячої?

Ми працюємо тільки з екологічними безпечними матеріалами, все кромки ретельно оброблені міцною плівкою. Шафа купе для дитячої під замовлення обов'язково оснащується безпечної фурнітурою.

Хочу замовити нестандартний шафа купе, з вбудованою ліжком. Чи це можливо?

Звичайно, це можливо. Дизайнер створить проект спеціально під ваші вимоги, після обговорення і вашої згоди, почнеться виробництво.

Наскільки безпечна Ваша меблі для дитини?

Ми працюємо тільки з екологічними безпечними матеріалами, все кромки ретельно оброблені міцною плівкою. Шафа купе для дитячої під замовлення обов'язково оснащується безпечної фурнітурою.

Відгуки вдячних клієнтів
 • У компанії ZIKO мені сподобався професіоналізм співробітників. Мені хотілося оновити обстановку в кімнаті дитини, обладнати сучасною і якісними меблями. За підсумками переговорів ми зупинилися на трехдверном шафі, з досить місткими відділеннями. Дитина в захваті!

  Анна Свердлова
 • Дружина доручила купити для малюка новий гарнітур. Вирішив замовити шафу купе в дитячу, тому що готова продукція в магазинах мені мало подобається. Хлопці з ZIKO допомогли визначитися з кольором і плануванням. У підсумку задоволені всі: в кімнаті є не тільки шафа, але і ліжко, симпатичні стелажі для іграшок.

  Віталій Волок
<
>