Фото меблів виготовлених на замовлення

Ми завжди за дії, а не слова. За реальні докази нашої роботи, а не порожні обіцянки. Це наша місія і основа репутації, яких ми дотримуємося вже довгі роки. Саме поетом маємо велику кількість клієнтів, особливо, по сарафанне радіо.

Тому, в цьому розділі ви можете побачити роботи, які ми вже виготовили для наших вдячних замовників. Всі вони радують своїх господарів довгі роки якістю та зручністю. Ми підібрали спеціально абсолютно різні проекти, для різних кімнат і бюджету. Щоб ви могли переконатися, що навіть при обмежених коштах можна зробити справжню казку.

Великий вибір меблів по фото

На ваш вибір представлені шафи, кухні, вітальні, спальні і т.д. Вибирайте варіант, який повністю влаштовує, і залишайте заявку. Розрахуємо повну вартість під ваші розміри і повідомимо остаточну ціну.

Важливо: ми розуміємо, що ви хочете меблі, яка повністю влаштує і буде відображати ваш інтер'єр і дух житла. Тому в представлені приклади можна вносити будь-які зміни! Якщо вам подобається інший колір або потрібно більш вологостійкий матеріал, завжди підемо назустріч. Головне, не бійтеся описувати свої бажання.

Реальні фото приклади наших робіт

Це - приклади реальних проектів, які втілили в життя. Про кожний ми можемо розповісти докладніше: які були використані матеріали, які завдання вирішували, під яку квартиру вони ідеально підійдуть. Захочете - створимо точно такі ж предмети інтер'єру. Захочете - візьмемо який-небудь проект для основи. І вже на його основі створимо меблі, повністю вас влаштовує.

Кожен проект ми робимо, як для себе. Тому не сумнівайтеся в якості і красі меблів - продумуємо кожну дрібницю, підбираємо кожну деталь. Дивіться приклади і залишайте заявку до нашого менеджера. Чим раніше ви це зробите, тим швидше ми зможемо приступити до обговорення і створення предметів інтер'єру!