Шафи розпашні на замовлення в Києві

Основна перевага, стимулюючий багатьох замовити шафу орної - його надійність і довговічність. Згодом, якщо петлі дверцят трохи розбовтаються, їх потрібно буде злегка підтягти, а не повністю міняти.

Купити шафа орної в Києві можна для будь-якого приміщення: встановити в передпокої, спальні, дитячої, вітальні. При правильній плануванні внутрішнього простору, всередині такого шафи на замовлення легко поміщається білизна, верхній одяг, дрібні аксесуари.

Чому варто купити шафу орної в Києві на замовлення:

  • Клієнт сам вибирає матеріали і фурнітуру, що впливає на вартість проекту;
  • Вибір будь-якого дизайну і стилістики;
  • Виготовлення за індивідуальними розмірами дозволяє врахувати будь-які складності планування;
  • Економія фінансів, оскільки ціна гарнітура на замовлення виявляється нижче готової продукції.

Каталог реалізованих шаф розпашних

Особливості конфігурації шафи розпашної

Залежно від кімнати, для якої ви хочете виготовити шафу орної в Києві, буде створюватися внутрішній простір і оформлення. Складніше йде справа з плануванням меблів для передпокою - в цю кімнату потрібні орні шафи на замовлення за індивідуальними розмірами.

Співробітники нашої компанії ретельно заміряють кімнату, в якій буде встановлена ​​меблі, щоб готовий елемент інтер'єру ідеально до нього підійшов. Дизайнер обов'язково уточнить, в якій стилістиці ви б хотіли замовити шафу орної. Сучасні технології і можливості власного виробництва нашої компанії в Києві дозволяють створити справжні шедеври меблевого виробництва.

Шафи розстібні на замовлення в Києві для прихожей обов'язково вміщують відсік з полками, відділення з вішалками для верхнього одягу. Популярною залишається меблі модульного типу - такі орні шафи на замовлення за індивідуальними розмірами складаються з декількох секцій, які при необхідності можна поміняти місцями або пересунути.

Вироби для спальні створюються з великою верхньою полицею для постільної білизни, ковдр і покривал. Решта секції плануються в залежності від побажань замовника - нижні полиці можна відвести під зберігання журналів, дисків, корисних дрібниць. Середня секція, найчастіше, відводиться під зберігання брюк, спідниць, блузок і іншої легкого одягу. Найбільш затребуваним для спальні залишається шафа 2 стулковий орної - він економить простору і дозволяє вмістити всі речі.

Матеріалом для меблів на замовлення можуть виступати натуральне дерево, МДФ, ДСП, метал і скло, а також різні комбінації цієї сировини.

Шафи розстібні на замовлення в Києві надають відмінні можливості для планування будь-якого простору.

❓ Хочу зробити перепланування в невеликій спальні. Чи підійде мені меблі з орними дверцями?

Якщо дозволяє простір, такий орної шафа можна встановити в кутку, щоб він займав менше місця.

❓ Який дизайн орного шафи ви можете запропонувати?

Варіантів дуже багато - все залежить від ваших особистих переваг. Класичне виконання, в стриманому колірному оформленні, оригінальні малюнки або фотодрук, будь-які ідеї ми втілюємо в реальність.

❓ Чи можна встановити кутовий орної шафа?

Звичайно. Причому саме таке планування вважається найбільш популярною - якщо ви хочете встановити меблі в спальню або дитячу.

Відгуки вдячних клієнтів
  • Шукав розпашні шафи на замовлення недорого, хотів трохи модернізувати інтер'єр спальні. У ZIKO мені запропонували відмінний варіант - розташування в кутку, стриманий теракотовий тон, сучасна фурнітура. На виготовлення пішло два дні, ще пару днів поки довезли (я не міг прийняти майстрів), все самі встановили. Дякую за якість.

    Дмитро Коценко
  • Давно мріяла встановити в коридор шафа тристулковий орної економ класу, розсувні системи мені не по кишені. Компанію мені порадила знайома на роботі, за що я їй вдячна. Виріб вийшло елегантним, міцним, якість збірки мене дуже порадувало.

    Олена Озерчук
<
>