Офісні меблі на замовлення

Офісні меблі на замовлення стає все популярнішим серед директорів і начальників відділів. Люди, які цінують працю своїх підлеглих, знають про те, наскільки сильно впливає якісна, ергономічна корпусні меблі, крісла та стільці на продуктивність і стан здоров'я працівників.

Тому все більше запитів пошукових систем формує «офісні меблі Київ», до того ж, створена за індивідуальними розмірами. Такий підхід дозволяє врахувати вимоги кожного співробітника, створити оптимальні умови для роботи.

Офісні меблі на замовлення в нашій компанії може бути створена за індивідуальними розмірами - наприклад, для одного співробітника потрібен високий стіл, а іншій потрібна низький. Цю складність можна вирішити інакше - виготовлення предметів інтер'єру з регулюванням по висоті.

Основні переваги, які дає меблі для офісу в Києві, створена на замовлення:

  • Унікальний дизайн, можливість вибрати оформлення в фірмових корпоративних кольорах;
  • Максимально ергономічний корпус;
  • Повна відповідність плануванням і дизайном інтер'єру;
  • Використання сучасних, якісних матеріалів.

Каталог реалізованих меблів для офісу

Більшість керівників в Києві намагаються замовити корпусні офісні меблі недорого, щоб заощадити фінанси, яких вічно не вистачає. Для таких випадків ми пропонуємо офісні набори з доступних матеріалів - ДСП, МДФ, з обов'язковим покриттям щільною плівкою. Оскільки всі процеси виконуються на власному виробництві, ми контролюємо кожен етап, гарантуємо високу якість. Всі торці корпусних офісних меблів ретельно загорнені плівкою, яка не деформується і не відстане через пару місяців експлуатації.

Тому, якщо вам давно не дає спокою запит «меблі для офісу Київ», при цьому, ви не хочете втрачати якість - ласкаво просимо в ZIKO.

Вартість меблів для офісу виготовленої на замовлення

Щоб визначити, якою буде ціна за метр певного офісного проекту, потрібно визначити: каике матеріали і фурнітура використовуються у виробництві. На вартість впливають також загальний метраж, наявність додаткових декоративних елементів, призначення. Наприклад, якщо ви замовляєте стійку для ресепшна в Києві, ціна її вираховується, з урахуванням використаних матеріалів: пластика, МДФ збільшеної товщини.

Для кабінету начальника ми пропонуємо елітні гарнітури, виготовлені з масиву дерева, з додаванням скляних елементів. Такі елементи офісного інтер'єру виглядають елегантно, прослужать довгі роки, проведуть на ваших партнерів і клієнтів відмінне враження.

Офісні меблі на замовлення від компанії ZIKO гарантує продуктивну роботу ваших співробітників, легко пізнаваний імідж вашої фірми. Просто залиште заявку на консультацію дизайнера, щоб обговорити всі робочі нюанси на ваше замовлення.

Як забезпечити комфортні умови роботи в офісі?

Ергономічні меблі - основна складова продуктивної роботи на робочому місці. Стіл відповідних габаритів, крісло з можливістю регулювання, створюють ідеальні умови для співробітника.

Чи варто замовляти готові офісні комплекти?

Готові комплекти мають сенс тільки в тому випадку, якщо ви купуєте їх великими обсягами - для кількох відділів, де працює багато людей. Якщо вам потрібно створити комфортні умови для невеликого відділу, офісні меблі на замовлення буде кращим вибором.

Яка гарантія на офісні гарнітури?

Гарантія на нашу продукцію становить 18 місяців.

Чи можна економити на комплектах для співробітників?

Вибір дешевих столів, стільців обертається тратою ще більших грошей, оскільки низькоякісні матеріали виходять з ладу через пару місяців. Тому, краще витратитися на якісні офісні гарнітури, які прослужать довго.

Як не потрапити на шахраїв при замовленні офісних гарнітурів для робочих кабінетів?

Вибирайте авторитетні компанії, з високим рейтингом довіри покупців. Обов'язково звертайте увагу на відгуки - не тільки на сайті компанії, але і на порталах, де обмінюються досвідом покупці. Важливий фактор: офіційний договір. Якщо меблева фабрика відмовляється його підписувати, це повинно вас насторожити.

Відгуки вдячних клієнтів
  • Нещодавно проводив оновлення в своїй фірмі, вирішив замовити нові комплекти столів та стільців для всіх відділів. За багатьма відгуками мені сподобалася компанія ZIKO - вирішив вибрати меблі для офісу в Києві у них. На виготовлення всього замовлення пішло два тижні, що досить швидко (порівнюю з досвідом своїх друзів), якість відмінна.

    Тарас Кицак
  • Начальник доручив провести перестановки в відділі, оновити обстановку. Не хотілося в Києві купувати готові і безликі стільці, тому вирішив, що офісна меблі на замовлення в Києві це не найгірший вибір. У компанії ZIKO підкупило, що у них власне виробництво і підписують договір - це теж багато про що говорить. Мої передчуття мене не обманули - все зробили швидко і якісно. Дякуємо.

    Олександер Білюк
<
>