Вбудовані кухні

Корпусні меблі все так же залишається на піку популярності. Однак, коли мова заходить про підбір гарнітура для маленьких просторів, нічого кращого немає, ніж вбудовані кухні на замовлення. Вони створюють єдине ціле, в якому кожен ящик і відсік розташовані на своєму місці.

Дизайнер розробляє проект, що відповідає особливостям планування і вашим особистим уподобанням. Тепер пральна або посудомийна машинка будуть встановлені точно там, де їм і місце.

Каталог реалізованих вбудованих кухонь

Вибираючи кухні вбудовані, на замовлення в Києві, ви самі впливаєте на остаточну вартість, оскільки самі вибираєте матеріали і фурнітуру для виготовлення. Ціна за метр погонний формується на підставі матеріалів, фурнітури, загального метражу, складності дизайну. Якщо питання грошей вам не головне - вибирайте сучасні висувні системи, приховані ручки. Завдяки такій фурнітурі, кухня з вбудованою технікою під замовлення буде дуже зручною в експлуатації.

Якщо ви ще не впевнені, чи потрібні вам вбудовані кухні на заказ в Києві, уважно огляньте кухню - наскільки вам на ній зручно, чи приносить вам задоволення процес приготування? Вас не влаштовують готові гарнітури в салонах, ви хочете створити унікальний дизайн - тоді замовити вбудовану кухню буде відмінним рішенням.

Кухні для людей, які не поспішають
Яким не потрібно швидко – потрібно якісно
Детально консультуємо по перевагам і недолікам кухонь з різних матеріалів
Допрацьовуємо дизайн-проект кухні до тих пір, поки він вас повністю не влаштує
Рахуємо вартість кухні в різних цінових сегментах, завжди можемо знизити вартість
Створюємо кухні під ключ , комплектуємо технікою, стільницею, мийкою, підсвіткою

Особливості розташування кухонних шаф

Щоб вбудована кухня під замовлення в Києві була для вас максимально зручною, важливо обговорити з виробником всі особливості, в тому числі і параметри меблів. на етапі проектування ви зможете вказати: яка довжина, ширина і глибина тумб вам потрібна. Досвідчений дизайнер обов'язково підкаже - де і як краще розмістити різні елементи, щоб використовувати площу раціонально.

Правильно замовити вбудовану кухню в Києві, значить - вибрати оптимальне розташування робочої поверхні, обговорити особливості виготовлення. Зручність використання стільниці підвищується, якщо створити монолітну поверхню, на якій немає зазорів в зоні мийки і плити. Відсутність стиків підвищує естетичну привабливість гарнітура, спрощує догляд.

У проекті кухні з вбудованою технікою можна продумати острівну тумбу з вигідним розташуванням ящиків і відділень для кухонного начиння.

Вбудовані меблі відмінно маскує не тільки техніку, але і комунікації - газові труби, вентиляційні короба.

Вбудовані кухні на замовлення в Києві, завдяки нестандартної планування і індивідуальній розробці меблів, гарантують ідеальний рівень комфорту і затишок.

❓ У чому переваги вбудованих меблів?

Такі гарнітури допомагають раціонально використовувати найменший простір, створити єдине рішення, максимально ергономічне.

❓ Як можна скоротити вартість продуцкіі?

Для виготовлення ви можете вибрати доступні матеріали: ДСП, МДФ, з покриттям ПВХ плівкою. Широкий асортимент квітів і текстур дозволить створити оригінальні меблі.

❓ Яка гарантія на вашу продукцію?

На всі вироби гарантія становить 18 місяців.

Відгуки вдячних клієнтів
  • Давно шукав вбудовані кухні на замовлення в Києві, знайомий порадив компанію ZIKO. Завдяки їх старанням я спокійно і комфортно почуваю себе на маленькій кухоньці. Якість виготовлення на вищому рівні.

    Ігор Ценков
  • Хотілося заховати пральну машинку, заодно, більш ергономічно розмістити всі тумби, шафи на кухні. Дизайнер з ZIKO створив відмінний проект кухні з вбудованою технікою на замовлення, на виготовлення пішов тиждень, збірка пройшла також швидко. Спасибі вам, і удачі.

    Олексій Гончар
<
>