Етапи замовлення меблів

Ми завжди дотримуємося певних етапів роботи. Кожен з них відточений командою і не займає багато вашого часу. На кожному ступені прислухаємося до ваших побажань і не відходимо від термінів.

Заявка або дзвінок

Менеджер з'ясовує, що хочете замовити, в яку кімнату. Обговорення стосується кожної деталі, щоб ви точно були впевнені в результаті.

Попередній розрахунок вартості

Спеціаліст обов'язково озвучить попередній кошторис і її складові. Вже на даному етапі ви можете скорегувати вартість виробу.

Зустріч в салоні для промальовування безкоштовного проекту

На першій зустрічі ви разом з дизайнером створите проект. Він абсолютно безкоштовний. Мрії про ідеальну меблів будуть втілені на папері. Дизайнер підкаже вдалі рішення і порадить, як зручніше і практичніше розташувати шафки, полки та інші деталі, яку фурнітуру вибрати.

Виїзд замірника для зняття замірів

До приходу зморщок необхідно очистити територію, де буде розташовуватися майбутня меблі. Це робиться для того, щоб фахівець розумів, чи є за старими меблями комунікації, розетки та інші важливі деталі кімнати.

Точний розрахунок вартості

Тепер обмовляється точна сума проекту. Меблі, яку вже встигли обговорити, можна доповнити деталями після виміру, щось прибрати або додати. Після того, як вас повністю влаштовує проект і його вартість, переходимо до наступного етапу.

Зустріч в шоу румі для підписання договору

Працюємо тільки за договором, офіційно. І завжди дотримуємося домовленості і терміни, які вказуємо в паперах. Прописуємо деталі проекту, час виготовлення, характеристики і вартість.

Все, тепер запускаємо виріб в роботу. І через обумовлений час ви отримуєте меблі мрії.

Тому не зволікайте, залишайте заявку. І ми відразу почнемо працювати над вашим проектом. Етап за етапом - і у вас найближчим часом з'явиться саме та вітальня або спальня, яку ви представляли.