Вітальні на замовлення

Якщо вам здається, що меблі для вітальні на замовлення недорого - це міф, ми поспішаємо вас переконати в цьому. Вибираючи виробництво віталень від виробника ZIKO, ви отримуєте:

 • Індивідуальний підхід у виготовленні;
 • Розміри повністю відповідають площі кімнати;
 • Широкий вибір матеріалів (ДСП, МДФ, дерево, скло);
 • Доступні ціни (ціна за метр вираховується індивідуально для кожного замовника);
 • Стильний дизайн;
 • Оперативне виготовлення;
 • Гарантія 18 місяців на продукцію.

Каталог реалізованих віталень

Тому, якщо вам давно не дає спокою запит «меблі в вітальню Київ», перегляньте наш каталог. Цілком ймовірно, що вам до душі певні ідеї, які можна буде використовувати, щоб створити стильну і зручну меблі для вітальні в Києві.

Різноманітність вибору і дизайнерського оформлення віталень

Вітальня на замовлення виготовляється в нашій компанії відповідно до бачення і побажань клієнта. Ескізи створюються тільки після того, як з вами обговорить всі питання дизайнер - ви вибираєте тип і колір матеріалу, визначаєтесь з тим, яка фурнітура буде встановлена. Колірна гамма меблів обов'язково підбирається таким чином, щоб вона гармоніювала з загальним оформленням інтер'єру.

Іноді клієнти хочуть створити контрастні поєднання, наприклад, у світлій кімнаті встановити шафи, тумби темних або яскравих відтінків. Ми пропонуємо кілька проектів, щоб замовник міг вибрати варіант, в якому корпусні меблі під замовлення виглядає ідеально.

У каталозі представлені проекти, створені нами раніше - вони можуть бути виготовлені в точно такому ж вигляді або з будь-якими змінами.

Матеріал, з якого буде створена вітальня на замовлення, вибирає клієнт, в залежності від бачення дизайну і фінансових можливостей. Виробництво меблів з масиву дерева дозволяє прикрасити вітальню естетичним і довговічним гарнітуром, але це дуже дорого.

Якщо вас цікавлять вітальні недорого під замовлення, ми готові запропонувати варіанти з ДСП, МДФ, з покриттям високої якості. фасади можуть бути покриті плівкою з імітацією текстури дерева, в будь-яких яскравих або пастельних відтінках. Можливість підібрати ідеальний дизайн допоможе вам забути про те, що вам давно не давав спокою запит «меблі для вітальні Київ».

Клієнти, у яких вже є ідеї і начерки майбутньої вітальні, можуть вислати нам їх. Дизайнери перероблять їх і представлять в чіткому і зрозумілому вигляді, з 3D візуалізацією, щоб ви змогли дати остаточну згоду на виробництво. Там, де необхідно оформлення маленької вітальні в Києві, ми запропонуємо оформлення, в якому всі предмети інтер'єру будуть встановлені чітко на своїх місцях, зі збереженням ергономіки.

Меблі для вітальні на замовлення - відмінний шанс перетворити інтер'єр, зробити його затишним, без зайвих фінансових витрат.

Я затіяв ремонт і шукаю сучасні меблі. Що ви можете запропонувати?

Ми пропонуємо виготовлення сучасних меблів для вітальні під замовлення - в ній будуть враховані будь-які ваші побажання і пропозиції. Щоб зорієнтуватися в сучасних трендах, перегляньте наші проекти в каталозі.

Де зберігати книги в гостьовій кімнаті?

Оптимальним варіантом для зберігання книг будуть підвісні полки, відкриті стелажі. За вашим бажанням, стелажі можна закрити склом або глухими фасадами.

У вас є стандартні набори меблів?

Ми виготовляємо тільки меблі під замовлення, але в нашому каталозі представлені проекти, вже виконані раніше. Ви можете вибрати потрібний варіант, а ми внесемо до нього зміни.

Чому краще замовити вітальню у вас?

Ми випускаємо меблі для вітальні в Києві на власному виробництві, що дозволило відчутно знизити ціни. У виготовленні меблів ми використовуємо тільки індивідуальний підхід, враховуємо будь-які побажання клієнтів, особливості планування.

Як правильно розташувати всі предмети в гостьовій?

Розміщення меблів залежить від ваших уподобань. Якщо ви часто збираєтеся з друзями, в кутку або під стіною потрібно розташувати м'які групу.

Для господарів, що вважають за краще обідати в цій кімнаті, потрібно розташувати невеликий обідній стіл, стільці, буфет. Під найдовшою стіною розташовуються модульні тумби, шафи, відкриті стелажі.

Відгуки вдячних клієнтів
 • Вирішив вибрати меблі для вітальні в Києві в цій компанії і нітрохи про це не пошкодував. По-перше, меблева фабрика укладає офіційний договір. По-друге, на виробництво меблів для вітальні пішов тиждень. Як для мене, це дуже швидко. Якість відмінне, дизайн - просто супер!

  Давід Кутинашвілі
 • Давно шукала компанію в Києві, де б мені змогли зробити красиву вітальню. За порадою знайомої звернулася до цих хлопців. Відразу сподобалося, як працює дизайнер - запропонував мені кілька варіантів, робота вся була виконана дуже швидко, за що окреме спасибі.

  Влада Чопик
<
>