Книжкові шафи на замовлення

Хоча електронні книги все більше витісняють свої паперові аналоги, шафи для книг ще довго не вийдуть з моди. Книжкові шафи на замовлення в Києві, крім своєї безпосередньої функції, зберігання книг, надають інтер'єру свіжості і оригінальності, наповнюють атмосферою загадковості. Яскраві, різнокольорові корінці книг привносять істотне різноманітність в оформлення інтер'єру, стають самостійним декоративним елементом.

Якщо ви давно хотіли естетично оформити свою бібліотеку, вам допоможе в цьому шафа під книги на замовлення, надає ряд переваг:

  • Клієнт вибирає будь-який дизайн, що підходить під оформлення інтер'єру;
  • Виготовлення за індивідуальними розмірами;
  • Вибір будь-якого формату зберігання - закриті полиці, книжкові стелажі, розсувні двері або розсувні система;
  • Вибір будь-яких матеріалів і фурнітури, згідно зі своїми особистими уподобаннями і фінансовим можливостям.

Каталог реалізованих шаф для книг

У компанії ZIKO ви можете замовити книжкову шафу для різних кімнат, будь-якої конфігурації - в спальню, передпокій, дитячу, коридор.

Класичний, традиційний шафа для книг на замовлення в Києві має вигляд відкритих полиць, розташованих рівними рядами. Перевага таких книжкових полиць полягає не тільки в стильному, привабливому оформленні, але і доступною вартості. Оскільки подібний відкритий книжковий шафа не має фасадів, його ціна додатково знижується.

Різноманітність вибору

Крім відкритих книжкових стелажів, ви завжди можете купити шафу для книг на замовлення в Києві, з фасадами, виготовленими зі скла. Найважливіша перевага подібних меблів - захист книг від пилу.

Не менш затребувана конфігурація книжкової шафи в Києві - з глухими фасадами, які можуть бути зі скла або ДСП. Подібне виконання часто поєднується з розсувною системою, що дозволяє заощадити корисний простір в кімнаті. Для невеликого приміщення ви можете купити книжкову шафу кутовий, скомбінована з гардеробом, шафою для одягу. Білий або будь-який світлий відтінок фасадів розширює простір, робить його затишніше.

Книжкові шафи будуть не зайвими і в дитячій кімнаті - виготовлені з якісних, безпечних матеріалів, з округлими ручками, без гострих, виступаючих кутів.

Книжкові шафи на замовлення в Києві - відмінна можливість організувати життєвий простір на ваш розсуд.

❓ З яких матеріалів краще створити меблі для книг?

Все залежить від фінансового стану клієнта. Довговічний і презентабельний шафа для книг під замовлення можна виготовити з натурального дерева. Більш бюджетні варіанти - з ДСП або МДФ.

❓ Найкраще місце для установки стелажів?

Стелажі для книг можна встановити в кутку, щоб вони займали небагато місця, також відмінно виглядатимуть уздовж стіни - але це в разі, якщо дозволяє простір.

❓ Як стильно оформити стелажі для книг?

Дуже добре виглядає меблі з заскленими фасадами. Крім презентабельного дизайну, такі меблі дає хороший захист для книг.

❓ Скільки ви даєте гарантію на продукцію?

На усі товари компанії ZIKO гарантія становить 18 місяців.

Відгуки вдячних клієнтів
  • Давно хотіла замовити шафу для книг, але ніде не могла знайти відповідного варіанту. Книжок у мене багато, а місця мало, тому виникали складності. У ZIKO мені запропонували оригінальний варіант стелажу, який займає мінімум місця. Якістю залишилася задоволена.

    Дарьина Савіцькая
  • Мріяв про те, щоб мою кімнату прикрашала сучасна шафа для книг зі склом, в стилістиці хай-тек, поєднувалась із загальною ідеєю інтер'єру. Дизайнер з компанії ZIKO розробив оригінальний проект, який ідеально для мене підійшов. Дякую хлопці!

    Ігор Влахно
<
>