Радіусні шафи-купе на замовлення

Сьогодні класичні меблі втрачають лідируючі позиції, а нестандартні і оригінальні, навпаки, стають більш затребуваними. У тому числі набирає популярність виробництво радіусних шаф-купе на замовлення. Даний тип відрізняється місткістю, цікавою формою і дизайном, а також дозволяє максимально раціонально використовувати площу приміщення.

І жителі Києва та області мають можливість придбати ексклюзивну радіусну шафу з дверима-купе на замовлення від виробника ZIKO.

Виготовлення радіусних шаф

Для виробництва подібних меблів ми використовуємо екологічно чисті і надійні матеріали: ДСП і МДФ. Доповнити композицію можна також дзеркалом.

Зазвичай виготовлення оригінальної радіусної шафи-купе займає до 20 днів. Точний термін вказується тільки при оцінці складності проекту.

Вартість подібного шафи трохи вище, ніж стандартної моделі. Однак такий екземпляр має велику місткість при візуальной компактності і виглядає більш виграшно завдяки незвичайному дизайну. Використання оригінальних технологій нанесення фарби і візерунків дозволяє нашим майстрам створювати по-справжньому ексклюзивні вироби.

Форми

Наша компанія виробляє радіусні шафи з дверима-купе під замовлення наступних форм:

  • опуклою (ідеально підходить для ділянок, в які не вписуються стандартні конструкції);
  • увігнутою (такий предмет меблів забезпечує візуальне збільшення простору);
  • комбінованої (є поєднанням попередніх типів, нагадує хвилю).

Подібні елементи інтер'єру також можуть бути корпусними (конструкція повністю автономна) або вбудованими (мають лише зовнішню поверхню). Вибір того чи іншого варіанта безпосередньо залежить від особливостей приміщення. Наприклад, установка другого типу дозволяє візуально скорегувати форму кімнати при необхідності.

Замовити радіусну шафу в компанії Ziko

Для оформлення замовлення вам необхідно зв'язатися з нами за вказаними телефонами, після чого наш майстер і дизайнер виїдуть до вас для зняття вимірів і обговорення форми, розміру, наповнення і т.д.

Після затвердження всіх деталей ми укладаємо офіційний договір. Крім того, ZIKO надає сертифікати якості на всю реалізовану продукцію і забезпечує комплексне гарантійне обслуговування.

Зверніть увагу, замовити радіусну шафу-купе в нашій компанії ви можете за 70-відсотковою передоплатою.