Шафи купе в спальню

Спальня повинна бути функціональною, естетичної та практичної, тому багато клієнтів вибирають шафа купе в спальню на замовлення в Києві. Виробництво меблів на замовлення дозволяє втілити в життя будь-які вимоги і побажання. Правильно підібраний виробник за запитом «шафа купе в спальню Київ» відкриває такі можливості:

  • Вибір будь-якого оформлення;
  • Підбір матеріалів та фурнітури, що відповідають вашим уявленням про естетику, а також вашим фінансовим можливостям;
  • Повна відповідність площею і плануванням кімнати;
  • Ретельно продумане внутрішній простір.

Каталог реалізованих шаф для спальні

Щоб правильно підібрати шафа купе для спальної кімнати під замовлення, важливо знати ідеальні габарити - для гардероба оптимальною шириною вважається від 1 до 1.4 метрів. Кількість дверей ви вибираєте індивідуально, залежно від довжини стінки, у якій буде встановлена ​​меблі. У маленьку кімнату варто вибрати шафа купе в спальню на замовлення в Києві на двоє дверей, але якщо дозволяє простір, можна вибрати і трьох-, чотирьохдверну меблі.

Основні нюанси вибору меблів для спальні

Важливий фактор, що впливає на оформлення і конструкцію шаф під замовлення в Києві - дверна система. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб купити шафу купе для спальної кімнати під замовлення класу економ, для вас підійдуть розсувні двері. Більш практичний, але і дорогий варіант - оснащений розсувний системою, зі склом або фасадами ДСП.

Кольорове оформлення потрібно вибирати, не тільки по особистим інтересам, а й габаритам кімнати - для маленької спальні ідеально підійде шафа купе на замовлення в білому кольорі. Якщо вам не подобається чисто білий, підберіть світлі відтінки: бежевий, слонової кістки, золотистий. Світлі тони візуально розширюють простір, надають затишку.

Важливо, щоб шафа купе в спальню на замовлення в Києві відповідав вашим вимогам в плані дизайну. Ми пропонуємо величезний вибір оригінальних рішень: малюнки по склу або дзеркала, фотодрук, малюнки фарбою. Просто виберіть відповідний колір і дизайн, щоб меблювати спальню відповідно до ваших побажань.

Сучасний шафа купе в спальню на замовлення в Києві підвищить рівень комфорту вашому житті, допоможе компактно скласти всі речі.

❓ Яка оптимальна ширина для шафи в спальню?

Ширина буде залежати від кількості речей. Середньою шириною вважається дводверна шафа шириною від 1 м до 1,6 м.

❓ Який дизайн гарнітура для спальні ви можете запропонувати?

Оформлення цілком і повністю залежить від ваших уподобань. На нашому виробництві ми втілюємо в життя будь-які ідеї: дзеркальні фасади, піскоструминна обробка, фотодрук і багато іншого.

❓ Хочеться замовити меблі недорого. Чи можете ви в цьому допомогти?

Так, у нас є бюджетні варіанти шаф купе - з доступних МДФ і ДСП. Варіант Дзайн ви вибираєте самі.

❓ Скільки ви виготовляєте один шафа купе?

В середньому, на виробництво шафи купе потрібно один тиждень, але час виготовлення може збільшуватися, в залежності від наявності складного декору, вигнутих фасадів, великого метражу.

Відгуки вдячних клієнтів
  • Пару днів назад хлопці з ZIKO закінчили збірку шафи купе для спальні. Дизайнер обговорив зі мною усі моменти зовнішнього вигляду, мені хотілося малюнки на дзеркальних панелях. Все вийшло саме так, як я хотів. Дякуємо.

    Віталій Сніжко
  • Давно планував викинути старі меблі і замовити новий шафа купе. Спасибі ZIKO, допомогли підібрати колірне рішення і оптимальну конфігурацію. Порадували високою швидкістю виготовлення, якість на високому рівні.

    Валерій Карпин
<
>