Шафи купе у передпокій

Практичний, красиво оформлений шафа купе в передпокій на замовлення в Києві - вибір людей, що віддають перевагу функціональність, естетичний дизайн. Вибираючи індивідуальне виготовлення меблів в Києві, ви отримуєте:

  • Унікальний дизайн;
  • Можливість підібрати будь-які матеріали та фурнітуру;
  • Виготовлення корпусних меблів з точних розмірами;
  • Меблі точно підходить для планування кімнати.

Каталог реалізованих шаф для передпокою

Для передпокою з обмеженим простором ідеально підходить вбудовані меблі на замовлення в Києві, в особливості, якщо в приміщенні є невелика ніша. Вбудовані шафи дають відчуття вільного простору, робить передпокій затишніше і комфортабельніше. Відмінним вибором для маленької кімнати буде предмет інтер'єру білий або декорований в будь-якому світлому відтінку. Ще один вигідне оформлення для невеликої кімнати: шафа купе в передпокій на замовлення в Києві, колір якого перегукується з оформленням стін. При такому раціональному виготовленні меблів, простір здасться просторіше.

Сучасні меблі для прихожих на замовлення в Києві, в особливості, маленького, можна вибрати кутовий шафа купе - при такій конфігурації в квартирі з'являється більше місця, а ви отримуєте зручну систему для зберігання речей.

Вибираємо оформлення шафи для передпокою

Шафа купе, вироблений на особисте замовлення, може мати зовсім різне оформлення - кутова, Г-образне, лінійне. Конкретний варіант ви завжди можете обговорити з дизайнером компанії ZIKO - він запропонує оптимальний конструкцію, ширину, довжину шафи купе, відповідні плануванні кімнати.

Оптимальним варіантом буде замовити в Києві шафа купе в передпокій, в якому інтегровані штанги для вішалок з верхнім одягом, відкриті полиці для дрібниць, відділення для взуття та головних уборів. Такі міні гардеробні дозволяють компактно розмістити весь одяг, залишають місце для пуфика або невеликого стільчика.

В аспекті дизайну перед вами також відкриваються широкі можливості: сміливо купуйте шафа купе в передпокій, фасади якого декоровані звичайними листами ДСП. Такий економ варіант буде виглядати стильно і презентабельно, адже на нашому виробництві в Києві ми працюємо тільки з якісними матеріалами.

Оригінально виглядають вироби зі склом або дзеркальними панелями - такі шафи можна оформити малюнками, фотодруком, створити ексклюзивний дизайн.

Шафа купе в передпокій на замовлення в Києві від виробника ZIKO дозволяє кардинально змінити простір, зробити його затишніше, привабливішим.

❓ Яку систему краще вибрати?

Гардеробні, оснащені алюмінієвою системою, прослужать до 25 років, сталеві системи менш довговічні. Напрямні на підшипниках відрізняються простотою конструкції, стулки не качає і легко ковзають, але в жолобки забивається бруд. Роликові системи більш практичні - в них не потрапляє бруд.

❓ Яка конфігурація більше підходить для коридору?

Все залежить від планування - для вузького коридору можна вибрати меблі, встановлену під одним стінкою, в лінію. Купити шафа купе в передпокій невеликій площі можна кутового виконання.

❓ Наскільки практична орні меблі в коридорі?

Шафи подібної конфігурації цілком доречні в невеликому приміщенні, якщо достатньо простору для відкривання дверей.

Відгуки вдячних клієнтів
  • Давно шукала, де замовити шафу купе в передпокій - натрапила на компанію ZIKO. Перше, що мені сподобалося - робота з дизайнером, який запропонував мені ідеальний варіант. Моє замовлення був готовий за тиждень, все зібрали швидко, якість відмінна - ніщо не люфтить, не скрипить.

    Юлія Горох
  • У коридорчику була невелика ніша, тому я хотів замовити вбудована шафа купе в передпокій. Хлопці з компанії допомогли мені підібрати оптимальну конфігурацію, з оригінальним оформленням. Спасибі, мені все сподобалося.

    Руслан Долгих
<
>