Меблі для ванної на замовлення

Меблі для ванної кімнати на замовлення - відмінний вихід для власників невеликих душових кімнат, коли на обмеженому просторі необхідно розташувати безліч важливих предметів: ванну, умивальник, пральну машину, шафи, тумби. Господарям просторих приміщень звернення за професійною допомогою при підборі меблів дозволить знайти баланс: щоб, з одного боку, кімната не здавалася порожньою, а з іншого - захаращеною.

Компанія ZIKO спеціалізується на розробці індивідуальних проектів і створенні дизайнерських меблів для ванної під замовлення, з урахуванням особливостей приміщень і особистих переваг клієнта.

Приклади виготовлених меблів для ванної кімнати

Які меблі замовляють для ванних кімнат

Кожна ванна кімната повинна бути оснащена елементами меблів, що дозволяють комфортно зберігати душові приналежності, косметику, деяку техніку і інші необхідні речі.

До найбільш поширених меблів, які замовляють для ванної, відносяться:

  • тумби під умивальник;
  • пенали;
  • стільниці під умивальник;
  • підвісні шафи;
  • комоди.

І в нашій студії ви можете замовити дані меблі для ванної за привабливими цінами.

Що краще готові меблі для ванної або під замовлення?

Меблі на замовлення в порівнянні з готовими, реалізованими в магазинах, мають ряд переваг:

  • меблі виготовляються з урахуванням особливостей приміщення, що забезпечує максимальну функціональність;
  • клієнт отримує можливість самостійно вибрати матеріал, форму, розмір, комплектацію та дизайн, що дозволить додати «родзинку» в інтер'єр і повністю проконтролювати якість;
  • всі вироби виготовляються в єдиному стилі, що робить кімнату більш привабливою візуально.

І незважаючи на те, що вартість меблів у ванну кімнату виготовлених під замовлення трохи вище готових варіантів з магазину, замовляючи їх, ви зможете заощадити у майбутньому. Адже навряд чи вам незабаром перестануть подобатися ексклюзивні і зручні вироби, створені за вашим індивідуальним дизайном.

Чому якщо меблі для ванної тоді тільки ZIKO

При виготовленні меблів для ванних ми використовуємо тільки надійні, а головне, вологостійкі матеріали ДСП І МДФ, що забезпечує довгий термін служби.

Професіоналізм наших фахівців дозволяє ефективно використовувати кожен куточок простору, внаслідок чого кожен предмет інтер'єру знаходиться в потрібному місці і максимально функціональний.

У вартість наших послуг входить весь спектр робіт: від здійснення замірів до монтажу вже готових виробів і гарантійного обслуговування протягом обумовленого терміну.

Замовляючи меблі в ванну в компанії ZIKO, ви можете не турбуватися за надійність угоди і якість продукції, адже ми працюємо виключно за офіційним договором і надаємо сертифікати на всю реалізовану продукцію.

Залишилися питання щодо придбання меблів для ванної? Зв'яжіться з нами і отримаєте професійну консультацію.