Вартість виготовлення корпусних меблів на замовлення

Каркасні меблі на сьогоднішній день є дуже затребуваною серед покупців, адже поєднує в собі не тільки відмінний зовнішній вигляд, але і функціональність. Компанія "ZIKO" займається виробництвом корпусних меблів на замовлення за індивідуальними проектами.

Вироблена нами меблі має відмінну якість, що досягається повним контролем всіх етапів виробництва. Кожен клієнт отримує індивідуальний підхід, тому вартість також формується індивідуально в залежності від особливостей замовлення.

Від чого залежить вартість виготовлення меблів

Якщо розглядати загальні фактори, які впливають на вартість виробництва меблів на замовлення, то в даному випадку варто відзначити наступні пункти:

 1. Розмір меблів і відповідно кількість використовуваного для її виробництва матеріалу;
 2. Обраний вид матеріалу;
 3. Різновид фурнітури;
 4. Складність конструкції.

Серед найбільш часто використовуваних матеріалів варто відзначити: дерево, ДСП і МДФ.

Формування вартості кухні на замовлення

Каркасна меблі на кухні найчастіше передбачає певні конструктивні елементи, виходячи з параметрів яких формується вартість. Серед основних факторів впливу на підсумкову ціну варто відзначити наступні:

 • Розмір кухні. Чим більше приміщення, тим відповідно вона буде дорожче.
 • Матеріал фасаду. Найдешевшим варіантом є МДФ при його ламінуванні спеціальною плівкою ПВХ. Якщо ми говоримо про цілісний дереві, то вартість його може бути наполовину вище щодо МДФ.
 • Фурнітура. Стандартним варіантом є якісна і проста фурнітура. При наповненні кухні доводчиками, амортизаторами ударів і найрізноманітнішими висувними системами - вартість буде вище.
 • Товщина і матеріал стільниці. Базовий варіант постформінгу - 28 мм, але при розмірі 38 мм вартість буде в 1.5 разів вище. Штучний камінь в 40 мм обійдеться в 6 разів дорожче базового варіанту.
 • Функціонал. Як уже згадувалося вище, системи відкривання і закривання, а також висувні шафки і органайзери зроблять життя простіше, але і вартість буде вище.
 • Декоративні елементи. Різьблені візерунки, балясини, вітражі та карнизи істотно збільшують вартість.

У роботі фахівці нашої компанії враховують всі вимоги замовника і точно виконують їх при створенні меблів. Більш того, ми пропонуємо своїм клієнтам вже готові стильні макети меблів, за якими можна проводити подальшу роботу.

Формування ціни на шафи купе

Конструкція шафи купе за останні роки стала більш популярною через свою практичності. Вартість виготовлення шафи купе на замовлення формується виходячи з наступних факторів:

 1. Вид плити, яка використовується для роботи. Товщина матеріалу в даному випадку практично не має ніякого значення, найбільш важливим є її якість, а також країна виробник.
 2. Тип розсувної системи. Системи можуть бути алюмінієві і відповідно сталеві. Сталевий варіант дешевший, тому відмінно підходять для простих корпусів. Алюмінієва система обійдеться практично наполовину дорожче.
 3. Внутрішнє наповнення. Матеріали, використовувані для внутрішнього наповнення, займають майже 50% від загальної вартості шафи.
 4. Додаткова фурнітура. Сюди варто віднести доводчики дверей, з'єднувальні профілю та буферні стрічки.
 5. Розмір шафи. В даному випадку велика шафа передбачає більшу кількість витрачених матеріалів, що безпосередньо впливає на вартість.
 6. Фасад вироби. Оздоблення дверей шафи купе сьогодні може бути найрізноманітнішою. Найбільш популярними є варіанти ламінованої плити і будь-які дзеркала.
 7. Додаткове декорування. Напівкоштовні камені, вітраж та будь-яка ручна розпис - вимагають додаткової роботи, що позначається на підсумковій вартості.

Щоб дізнатися точну вартість виготовлення меблів, ви можете зателефонувати на гарячу лінію нашої компанії або залишити заявку на нашому сайті. Професійні менеджери зателефонують вам найближчим часом і введуть в курс справи.