Меблі для бібліотеки на замовлення

Незважаючи на поширення електронних носіїв, паперові книги все ж продовжують користуватися великою популярністю в певному колі людей. Компанія ZIKO виготовляє бібліотеки на замовлення. Ми виготовляємо моделі різного розміру, комплектації та дизайну. А уважність наших співробітників до побажань клієнтів забезпечує повну задоволеність результатом і швидке завершення угоди.

Приклади виготовлених меблів для бібліотек

Шафи в домашню бібліотеку під замовлення

Меблі для бібліотеки на замовлення можуть займати як окрему кімнату, так і невелику площу в вашому кабінеті або вітальні. Все залежить від розміру квартири і побажань клієнта.

До найбільш поширених видів шаф для зберігання книг у будинку відносяться:

  • шафи купе;
  • з висувними ящиками;
  • стелажі;
  • вбудовані;
  • модульного типу, що складаються з окремих блоків.

Однак наші фахівці відкриті до експериментів і готові втілити в реальність будь-які нестандартні варіанти шаф для бібліотеки під замовлення.

Матеріали які ми використовуємо для виготовлення бібліотек

Наша компанія виготовляє меблі для бібліотек з деревостружкової плити (ДСП) і деревоволокнистих плит середньої щільності (МДФ).

ДСП - найбільш оптимальний варіант, якщо вам необхідно втиснутись у невеликий бюджет, що відрізняється хорошими експлуатаційними характеристиками. Даний матеріал стійкий до зовнішніх пошкоджень, в зв'язку з чим конструкції з нього славляться надійністю.

МДФ відрізняється високою екологічною безпекою і легко піддається різним видам обробки, внаслідок чого відмінно підходить для меблів з незвичайним дизайном. Замовляючи меблі з МДФ, ви можете поекспериментувати і прикрасити свій інтер'єр по-справжньому оригінальним виробом.

Як замовити меблі в бібліотеку?

Процес замовлення меблів для домашньої бібліотеки в компанії ZIKO максимально простий. Від вас вимагається лише залишити заявку в онлайн-формі на нашому сайті, або зателефонувати за вказаними телефонами. Після визначення часу і місця зустрічі, наші фахівці приїдуть в будь-яку точку Києва для зняття замірів і узгодження деталей щодо дизайну, комплектації та форми.

Ви можете вибрати готовий варіант з каталогу і внести в нього необхідні зміни, або замовити у дизайнера абсолютно унікальний екземпляр.

Обговоривши всі нюанси і вартість, ми укладаємо з клієнтом офіційний договір, після чого приступаємо до виконання замовлення. Передоплата за виготовлення домашньої бібліотеки на замовлення складає 70%. Решта 30% оплачуються після монтажу меблів.